Graphworks Aneta Stosor
GRAPHWORKS to marka określająca kreatywne studio projektowe Anety Stosor. Specjalizuje się w projektowaniu graficznym oraz fotografii wysokiej jakości – reklamowej, studyjnej ze stylizacją i reportażowej z post-processingiem. Firma została założona w 2011 roku a działamy w branży od 2004 roku.

Pomagamy w realizacji celów marketingowych poprzez współpracę przy składaniu spersonalizowanych katalogów wraz z wykonaniem do niech fotografii produktów, wykonanie broszur, roll-upów, bannerów promujących kampanie i tworząc wiele innych form komunikacji z klientem. Opracowujemy wizerunki firm.

Obsługujemy małe i duże firmy oraz osoby indywidualne. Tworzymy cykliczne i jednorazowe kampanie reklamowe dla organizacji i większych firm zawierające projekty stron internetowych, reklam do sieci, billboardów, bannerów na budynki, plakatów, biletów, wejściówek, reklam na nośniki led, reklam telewizyjnych flash, a także pełną obsługą fotograficzną wydarzenia.  Fotografie reportażowe publikowane są w prasie, książkach i Internecie, m.in. w : Newsweeku, Jazz Forum, Jazz Press, wydawnictwie Lubpress/ Media Regionalne (Gazeta Lubuska).